سنگ مصنوعی کورین

سنگ کورین سوپر استون

سنگ کورین سوپر استون

سنگ کورین سوپر استون استون یا سنگ کورین فابریون ، شرکت گرانیت سازان پارس که تولید کننده اصلی سنگ کورین سوپر استون هست از این عناوین برای نام تجاری صفحات سنگ مصنوعی خود در بازار استفاده کرده است.

که نمونه های کورین ایرانی آن میتوان به برند های کورین آتیستون ، کورین تکسانیت و در بین کورین های خارجی به برند های کره ای بازار از جمله کورین ال جی، کورین سامسونگ ، و کورین هانکس اشاره کرد.


سنگ کورین سوپر استون یا همون کورین فابریون با توجه به ویژگی هایی که دارن مناسب برای استفاده در جاهایی هست که در جدول زیر نام بردیم

ردیفکاربرد
1 صفحه کابینت
2انواع کانتر مثل کانترآشپزخانه، کانتر میز منشی در محیط مطب و اداری
3صفحه جزیره در آشپزخانه
4صفحه میز های آزمایشگاه
5صفحه میز های بیمارستان
6رویه و صفحه انواع میز

علاوه بر موارد بالا ما میتونیو با سنگ کورین سوپر استون صفحه کابینت با سینک ظرفشویی یکپارچه سفارش بدیم چون سنگ مصنوعی کورین را بدون درز میشه اجرا کرد.

سنگ کورین سوپر استون

کاربرد صفحات سنگ کورین سوپر استون :

اگر میخواید دیزاین آشپزخانه با کیفیت و باشه از صفحات کورین سوپر استون یا سنگ کوارتز باید اسفاده کنید ، درب های کابینت ها یا کانتر یا جزیره آشپزخانه را از این صفحات که هم ضد آب هم ضد خش و مقاومت خوبی در برابر حرارت دارن و دارای رنگ و طرح های متنوعی هستند استفاده کنید تا دکوراسیون آشپزخانه متفاوت و زیبایی داشته باشید.البته که ما میگویییم ضد خش به این معنی نیست که 100 درصد خط نمیفته نه ، ولی خیلی کمتر از سنگ های طبیعی خط و خش را روی سنگ خای مصنوعی میبینیم که بیشتر آنها هم با ساب زدن یا پولیش کردن از بین میرن.

سنگ کورین سوپر استون

برای مشاهدی لیست قیمت سنگ کورین کلیک کنید

سمپل کورین سوپر استون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا